Aktualności

07.03.2016

JEDZIEMY NA MISTRZOSTWA ŚWIATA OWCZARKÓW BELGIJSKICH FMBB W OBEDIENCE

W dniach 05-06.03.2016 w Gamratce koło Warszawy odbyły się zawody kwalifikacyjne do Mistrzostw Świata, FMBB oraz Pucharu Polski w dyscyplinie obedience. ..

​JEDZIEMY NA MISTRZOSTWA ŚWIATA FMBB

OWCZARKÓW BELGIJSKICH W OBEDIENCE

​W dniach 05-06.03.2016 w Gamratce koło Warszawy odbyły się zawody kwalifikacyjne do Mistrzostw Świata, FMBB oraz Pucharu Polski w dyscyplinie obedience. Pierwszego dnia zawodów z IRHYANA Des Fauves De Malines (Cheri) uzyskałyśmy 248,5 pkt i lokatę 2 (sędzia Vladislavy Akimovej z Łotwy). Drugiego dnia zawodów zdobyłyśmy 232 pkt i lokatę 4 (sędzia Vladislavy Akimovej z Łotwy) i tym samym spełniłyśmy wymogi Związku Kynologicznego w Polsce uzyskując kwalifikację na Mistrzostwa Świata Owczarków Belgijskich FMBB we Francji.


09.01.2019

Zapraszam do obejrzenia filmu z naszych treningów :)

Ludzie pełni pasji, konkretnych celów, zdeterminowani by osiągnąć sukces... Taki właśnie był mój początek nowego 2019 roku :) kolejnego kroku w drodze do spelnienia marzeń.... " Nie szukaj powodów - znajdz sposoby". Zmotywowana <3

10.12.2018

Film o mondioringu w UniwerPSYtecie z Łukaszem Przybyłą

Mondioring to sport kynologiczny składający się z trzech części: posłuszeństwo, skoki, obrona. Jest dyscypliną konkurencyjną do IPO, w której wyróżniamy: tropienie, posłuszeństwo i obonę. Mimo, że w Polsce historia mondioringu nie jest długa bowiem początki sięgają okolic 2012 roku, to z roku na rok przybywa zawodników, trenerów, pozorantów i placów treningowych w całej Polsce. Od 2016 roku w kadrze narodowej na Mistrzostwach Świata pojawili się zawodnicy tej dyscypliny w tym Łukasz Przybyła. Zachęcam do bliższego poznania możliwości psów i stawianych im zadań podczas oglądania FILMU. Miłego seansu :)

22.07.2018

Sukcesy w agility Majki i Fibi

Gratulujemy sukcesów na zawodach Majce i Fibi!! Brawo dziewczyny!!

Zobacz wszystkie