Aktualności

07.12.2014

MONDIORING z Bartkiem Sudakiem

7-9.12.2014 w Bydgoszczy odbyło się koleje seminarium w którym uczestniczyłam wraz z pozorantem Pawłem Wężowskim i moimi belgami: Cheri i Fibi.

Mondioring Polska to grupa pasjonatów cyklicznie trenujących z Bartkiem Sudakiem - czołowym zawodnikiem ringu francuskiego i mondioringu, trenerem I i II stopnia, licencjonowanym pozorantem i vice przewodniczącym klubu we Francji. Bartek, dzięki za profesjonalizm i wiele cennych wskazówek. Maksymalnie zmotywowani bierzemy się za treningi i z wielką niecierpliwością czekamy na następne spotkania !!
Pragnę także podziekować firmię K9 Dingo za organizację na najwyższym poziomie, w pełni wyposażony plac treningowy, dostęp do profesjonalnego sprzętu, nie wspomnę o cateringu... mniaaaam !! Mimo wielu godzin w grudniowych temperaturach atmosfera była gorąca… Było super!Śmiech

 


09.01.2019

Zapraszam do obejrzenia filmu z naszych treningów :)

Ludzie pełni pasji, konkretnych celów, zdeterminowani by osiągnąć sukces... Taki właśnie był mój początek nowego 2019 roku :) kolejnego kroku w drodze do spelnienia marzeń.... " Nie szukaj powodów - znajdz sposoby". Zmotywowana <3

10.12.2018

Film o mondioringu w UniwerPSYtecie z Łukaszem Przybyłą

Mondioring to sport kynologiczny składający się z trzech części: posłuszeństwo, skoki, obrona. Jest dyscypliną konkurencyjną do IPO, w której wyróżniamy: tropienie, posłuszeństwo i obonę. Mimo, że w Polsce historia mondioringu nie jest długa bowiem początki sięgają okolic 2012 roku, to z roku na rok przybywa zawodników, trenerów, pozorantów i placów treningowych w całej Polsce. Od 2016 roku w kadrze narodowej na Mistrzostwach Świata pojawili się zawodnicy tej dyscypliny w tym Łukasz Przybyła. Zachęcam do bliższego poznania możliwości psów i stawianych im zadań podczas oglądania FILMU. Miłego seansu :)

22.07.2018

Sukcesy w agility Majki i Fibi

Gratulujemy sukcesów na zawodach Majce i Fibi!! Brawo dziewczyny!!

Zobacz wszystkie