Aktualności

07.12.2014

MONDIORING z Bartkiem Sudakiem

7-9.12.2014 w Bydgoszczy odbyło się koleje seminarium w którym uczestniczyłam wraz z pozorantem Pawłem Wężowskim i moimi belgami: Cheri i Fibi.

Mondioring Polska to grupa pasjonatów cyklicznie trenujących z Bartkiem Sudakiem - czołowym zawodnikiem ringu francuskiego i mondioringu, trenerem I i II stopnia, licencjonowanym pozorantem i vice przewodniczącym klubu we Francji. Bartek, dzięki za profesjonalizm i wiele cennych wskazówek. Maksymalnie zmotywowani bierzemy się za treningi i z wielką niecierpliwością czekamy na następne spotkania !!
Pragnę także podziekować firmię K9 Dingo za organizację na najwyższym poziomie, w pełni wyposażony plac treningowy, dostęp do profesjonalnego sprzętu, nie wspomnę o cateringu... mniaaaam !! Mimo wielu godzin w grudniowych temperaturach atmosfera była gorąca… Było super!Śmiech

 


17.06.2016

17.06 - POGODOWE WAGARY

Z uwagi na liczne telefony w sprawie dzisiejszego treningu w deszczu informuję że większością głosów DZISIEJSZE TRENINGI ODWOŁUJĘ !!

14.06.2016

WAŻNE!!

14 czerwca treningi odwołane, jedziemy na krycie!!

14.06.2016

VICE Mistrzostwo Świata FMBB w Obedience 1

10-15 maja we Francji odbyły się XXII Mistrzostwa Świata Owczarków Belgijskich – FMBB 2016. Reprezentacje krajów rywalizowały ze sobą w następujących dyscyplinach sportowych: agility, canicross, bikejoring, mondioring, obedience, IPO. Polska reprezentacja odniosła szczególne sukcesy w posłuszeństwie sportowym – obedience zdobywając 3 medale...

Zobacz wszystkie