Aktualności

04.02.2015

Zimowy trening posłuszeństwa i obrony

Sobotni poranek przywitał nas śniegiem. Nie zniechęciło nas to jednak do spotkania w większym gronie i treningów z psami...

Sobotni poranek przywitał nas śniegiem. Nie zniechęciło nas to jednak do spotkania w większym gronie i treningów. Prawdę mówiąc dla sportowców nie ma złej pogody, ewentualnie chwile lenistwa, ale nie tym razem Mrugnięcie.  Ani padający śnieg, ani wiejący wiatr, ani mroźne powietrze nie zatrzymały nas tego dnia w domach, psy też były szczęśliwe i zmotywowane do działań Śmiech. Wszyscy obecni spisaliście się na medal, a leniuszkom pozostaje wyłącznie żałować! Ćwiczyliśmy posłuszeństwo, a obediencowi TEAM dodatkowo przygotowywał się do zbliżających zawodów.

Tego dnia, pojechaliśmy na długo przeze mnie wyczekiwane spotkanie w Windream'owej hodowli. 6 tervików i 1 malinka robiły wrażenie, więc postanowiliśmy uwiecznić to na wspólnym zdjęciu: 

od lewej: Kari, Winer, Cheri, Bijou, Fibi, Fresco, Ferrari

 

Główna atrakcją rodzinnych, belgowych pogaduszek  był  trening obrony z Tomkiem. Dzięki wszystkim za mile spędzony czas no i fotorelację Wojtka :)

 

 

 Posłuszeństwo

                              

 

 

 

 

                                              

 

 

 

 

 

                                             

 

 Obrona

 

 

 

 

 

 


09.01.2019

Zapraszam do obejrzenia filmu z naszych treningów :)

Ludzie pełni pasji, konkretnych celów, zdeterminowani by osiągnąć sukces... Taki właśnie był mój początek nowego 2019 roku :) kolejnego kroku w drodze do spelnienia marzeń.... " Nie szukaj powodów - znajdz sposoby". Zmotywowana <3

10.12.2018

Film o mondioringu w UniwerPSYtecie z Łukaszem Przybyłą

Mondioring to sport kynologiczny składający się z trzech części: posłuszeństwo, skoki, obrona. Jest dyscypliną konkurencyjną do IPO, w której wyróżniamy: tropienie, posłuszeństwo i obonę. Mimo, że w Polsce historia mondioringu nie jest długa bowiem początki sięgają okolic 2012 roku, to z roku na rok przybywa zawodników, trenerów, pozorantów i placów treningowych w całej Polsce. Od 2016 roku w kadrze narodowej na Mistrzostwach Świata pojawili się zawodnicy tej dyscypliny w tym Łukasz Przybyła. Zachęcam do bliższego poznania możliwości psów i stawianych im zadań podczas oglądania FILMU. Miłego seansu :)

22.07.2018

Sukcesy w agility Majki i Fibi

Gratulujemy sukcesów na zawodach Majce i Fibi!! Brawo dziewczyny!!

Zobacz wszystkie