Aktualności

04.02.2015

Zimowy trening posłuszeństwa i obrony

Sobotni poranek przywitał nas śniegiem. Nie zniechęciło nas to jednak do spotkania w większym gronie i treningów z psami...

Sobotni poranek przywitał nas śniegiem. Nie zniechęciło nas to jednak do spotkania w większym gronie i treningów. Prawdę mówiąc dla sportowców nie ma złej pogody, ewentualnie chwile lenistwa, ale nie tym razem Mrugnięcie.  Ani padający śnieg, ani wiejący wiatr, ani mroźne powietrze nie zatrzymały nas tego dnia w domach, psy też były szczęśliwe i zmotywowane do działań Śmiech. Wszyscy obecni spisaliście się na medal, a leniuszkom pozostaje wyłącznie żałować! Ćwiczyliśmy posłuszeństwo, a obediencowi TEAM dodatkowo przygotowywał się do zbliżających zawodów.

Tego dnia, pojechaliśmy na długo przeze mnie wyczekiwane spotkanie w Windream'owej hodowli. 6 tervików i 1 malinka robiły wrażenie, więc postanowiliśmy uwiecznić to na wspólnym zdjęciu: 

od lewej: Kari, Winer, Cheri, Bijou, Fibi, Fresco, Ferrari

 

Główna atrakcją rodzinnych, belgowych pogaduszek  był  trening obrony z Tomkiem. Dzięki wszystkim za mile spędzony czas no i fotorelację Wojtka :)

 

 

 Posłuszeństwo

                              

 

 

 

 

                                              

 

 

 

 

 

                                             

 

 Obrona

 

 

 

 

 

 


17.06.2016

17.06 - POGODOWE WAGARY

Z uwagi na liczne telefony w sprawie dzisiejszego treningu w deszczu informuję że większością głosów DZISIEJSZE TRENINGI ODWOŁUJĘ !!

14.06.2016

WAŻNE!!

14 czerwca treningi odwołane, jedziemy na krycie!!

14.06.2016

VICE Mistrzostwo Świata FMBB w Obedience 1

10-15 maja we Francji odbyły się XXII Mistrzostwa Świata Owczarków Belgijskich – FMBB 2016. Reprezentacje krajów rywalizowały ze sobą w następujących dyscyplinach sportowych: agility, canicross, bikejoring, mondioring, obedience, IPO. Polska reprezentacja odniosła szczególne sukcesy w posłuszeństwie sportowym – obedience zdobywając 3 medale...

Zobacz wszystkie